Emek Çilingir Servisi

Emek Çilingir Hizmeti veren firmamız 30 yıldan fazladır bu sektörde yer alarak işinde uzman bir kadroya sahip olmuştur. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimize en hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Zaman geçtikçe güvenlik sistemleride kendini geliştirmekte ve güvenliğiniz en üst seviyelere çıkmaktadır. Bizim işimizide zorlaştırmaktadır. Elimizden geldiği kadarıyla size en iyi hizmeti verebilmek adına kapı açma işlemini kapınıza yada kilidinize zarar vermeden yapmaya çalışmaktayız.

Çilingir Hizmeti ne kadar basit görünsede işimizi zorlaştıran kısımlar kapınızın ve kilidinizin kalitesi ve modeline göre değişebilmektedir. Piyasa da ucuza giden birçok kilit çok kısa bir sürede maymuncuk yada kırılarak açılabilmekte ve güvenliğiniz hiç olmamaktadır. Bu yüzden güvenliğiniz için evinize ve işyerinize en uygun kilit sistemlerini almanızı ve bu konuda destek istemenizi tavsiye ederiz.

Emek Çilingir Olarak Nasıl Çalışıyoruz!

Emek Çilingir olarak çalışma politikamız çözüm odaklı olmaktadır. Müşterilerimize en az maliyetle tüm porblemlerini ortadan kaldırmak tek hedefimiz. Bu yüzden profesyonel kadro, son teknoloji cihazlar ve yüzlerce çeşit ürünümüzle hizmetinizdeyiz. Çilingir hizmeti isterken ve iş sırasında dikkat edilmesi gerekenleri sırasıyla aşağıda belirttik.

  • Çilingir için bizi çağırmadan önce kapınızın kilitlimi yoksa çekili mi olduğunu bildirmelisiniz. Fiyat ona göre belirlenecektir.
  • Çekili kapılar için genelde hizmet süresi 5 dakikadır fakat kapının modeline göre bu işlem uzayabilir.
  • Kilitli kapılarınız için kapı açma süresi kapının ve kilidin modeline göre değşebilir ve bazen kilit kırılmadan kapınız açılamamktadır.
  • Kırılma işlemi yapılırsa eğer elimizde bulunan kilitlerden size en uygunolanı takılarak fiyatlandırılır.
Omega Çilingir